O nas

Volvo’s to firma gwarantująca zakup używanych samochodów marki Volvo

Pojazdy marki Volvo, posiadają najwyższą jakość. Są przystosowane do jazdy w każdych warunkach. Doskonale sprawdzą się zarówno na długich, jak i krótkich dystansach. Oferowane samochody są solidne, wytrzymałe i bezpieczne.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, dbającą o wszelkie potrzeby naszych klientów. Specjalizujemy się w sprzedaży osobowych modeli marki Volvo. Proponowane samochody Volvo są starannie wyselekcjonowane. Dbamy o każdy szczegół, zapewniając użytkownikom poczucie komfortu i wygody, w trakcie jazdy. Używane Volvo posiadają bogate wyposażenie, nowoczesny design i niebanalne rozwiązania technologiczne.

Firma Volvos wyróżnia się profesjonalnym i indywidualnym podejściem do klientów. Każdy z oferowanych przez nas samochodów poddany jest profesjonalnemu przeglądowi w trakcie którego sprawdzamy wszystkie elementy odpowiedzialne za bezpieczeństwo jazdy, oraz przeprowadzamy kompleksową wymianę rozrządu, pasków, olejów i filtrów. Skutkiem tych zabiegów jest pewność jakości oferowanych naszym Klientom pojazdów. Cechują się idealnym stanem technicznym jak i wizualnym. Wysoką jakość oferowanych samochodów potwierdzamy udzielając 1-rocznej gwarancji.

Gwarantujemy legalność pochodzenia, przebiegu oraz bezwypadkowości pojazdu co jest potwierdzone stosownym wpisem na fakturze zakupu. Takich warunków nie proponuje nikt inny na rynku.

Volvos to jeden z najlepszych sprzedawców pojazdów używanych w Polsce.